finance s rozumem

Recenze půjčky Onpůjčka.cz

publikováno 13.02. 2015 Půjčky

Jedním z opravdu zajímavých krátkodobých úvěrů, které si lze na našem finančním trhu sjednat, je takzvaná Onpůjčka. Funguje přes internet, vyřídí se tedy opravdu rychle a máte možnost získat zajímavé peníze, které pomohou pohodlně vyžít do termínu výplaty nebo nahradit porouchaný spotřebič v domácnosti. Jaké můžete právě u této půjčky čekat vlastní parametry?

Žádné poplatky předem. Podmínky, které splní prakticky každý. Možnost sjednání online, což šetří nejen čas, ale vlastně i peníze. Onpůjčka je také diskrétní záležitost, bez Vašeho souhlasu se nikde nezveřejňuje, kolik nebo kdy jste si vlastně půjčili. Stačí jen pár vteřin, pár kliknutí myši – a opravdu bez nadsázky. Tento typ půjčky totiž funguje zajímavým způsobem. Po zadání několika málo informací o Vás (jméno, příjmení, email, telefon a požadované parametry půjčky) doslova a do písmene pročeše internet a najde v mžiku tu nejvýhodnější možnou půjčku. A tu Vám doporučí, vše ostatní už je jen na Vašem osobním rozhodnutí, jde o zcela nezávaznou záležitost, jíž můžete klidně i odmítnout.

Onpůjčka vybírá z desítek různých možností a během několika málo okamžiků najde tu pravou. Až se s Vámi vybraná společnost spojí, stačí jen málo – převést symbolickou korunu na její účet pro ověření identity a pak už vyřízení půjčky vůbec nic nebrání.

A kolik že si vlastně můžete půjčit? Suma, kterou uvádí webová prezentace Onpůjčky, je v rozmezí pěti set a čtyř a půl tisíce korun. Splátkový kalendář? Ten je u krátkodobých půjček z 99 procent stejný – jeden až třicet kalendářních dnů.

Zkušenosti zákazníků jistě hovoří za vše.

Pokud nechcete prohledávat nabídky nebankovních společností sami, bude dobré se obrátit na nezávislého zprostředkovatele – podobně jako v případech, kdy hodláte ušetřit třeba za povinné ručení nebo dodávky energií.

Výhody půjčky

 • diskrétní jednání
 • vše online
 • služba zdarma
 • ověření partneři

Hodnocení půjčky

Hodnocení půjčky
9.5

Rychlost vyřízení

10/10

  Důvěryhodnost

  10/10

   Poplatky za vyřízení

   10/10

    Klady

    • Rychlost jednání
    • Služba bez poplatku
    • Služba zdarma

    Zápory


    Sdílejte recenzi:  

    Témata recenze:


    Komentáře

    Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *