finance s rozumem

Zuno Bank

publikováno 26.12. 2014 Banky

Zuno Bank přináší takřka revoluci v bankovním sektoru. Vedení účtu v základní verzi prakticky bez poplatků, úvěr až půl milionu korun s úrokem pod devět procent, taktéž poměrně zajímavý spořicí účet. Jedná se o zajímavou volbu hlavně pro mladé, kteří rádi ovládají svůj účet v bance prostřednictvím internetu.

Pokud se poohlížíte po bance, kde nebudete platit prakticky žádné poplatky či po úvěru, kde nebude úroková míra takřka lichvářská, možná Vás zaujme nabídka společnosti Zuno. Ta působí na českém trhu od léta 2011 a našla si za tuto poměrně krátkou dobu již tisíce spokojených zákazníků. Jedná se o dceřinou společnost rakouské Raiffeisen bank se sídlem na Praze 2, v ulici Na Rybníčku 1329/5.

Mít bankovní účet u Zuno je poměrně výhodné, budete jej mít bez poplatků ve standardní verzi, stačí si na něj nechat měsíčně posílat nejméně tři tisíce korun. Na stranu druhou, vše se tu děje online, a pokud jste zavilými tradicionalisty, pořádně si připlatíte. Třeba obyčejný měsíční výpis z účtu zasílaný poštou vyjde na takřka padesát korun (emailem je samozřejmě zdarma), což je patrně největší číslo svého druhu u českých bankovních domů.

Podobně jako u tuzemských bank novějšího data založení, jsou i zde poplatky nulové nebo minimální, pokud samozřejmě nechcete nějaké extra služby (toto platí pro Účet plus, obyčejný Účet má poplatky nastavené trochu jinak). Musíte si také rozmyslet vybírání z bankomatu – tisíc a více korun zdarma, méně je už ale za osmnáctikorunový poplatek.

Rozhodně jde o dobrou volbu pro mladé lidi, kteří už překonali zvyk svých rodičů chodit do pro výplatu přímo do banky a raději mají ve svém rodném městě pořádnou síť bankomatů a funkční internetové bankovnictví. To u Zuno můžete využívat kdykoliv Vás napadne, nonstop dokonce funguje i takzvané call-centrum. Navíc je tu i další výhoda, přijatá platba ze zahraničí je zdarma – u jiných bank vyjde až na stokorunu, a to klidně i například ze Slovenska.

Zuno bank je dokonce tak progresivní, že pokud od ní chcete náhodou odejít, lze všechny náležitosti vyřešit emailem nebo telefonicky. Na rozdíl od České spořitelny, Komerční banky nebo třeba GE Money Bank, kde musíte stále ještě na pobočku, je to vítaná změna k lepšímu.

U Zuno Bank si můžete založit i spořicí účet, jehož úroková sazba bude víceméně nezávisle na zůstatku 0,6 procentního bodu. Zlaté časy jsou v tomto směru jistě pryč (aneb Spoření s Liškou je už jen legendou pro malé děti), a proto je otázkou, zda se podobné spoření vyplatí. U konkurence totiž můžete najít i nabídku úrokové sazby lehce nad jedním procentním bodem. Výhodou je, že výpovědní lhůta neexistuje – a své bankovky si tedy můžete nechat vyplatit v hotovosti naprosto kdykoliv.

Úvěr? Ano, i ten Zuno Bank samozřejmě v rámci svých komplexních služeb poskytuje. Jaké že jsou jeho podmínky? Půjčit si můžete až půl milionu korun a nemusíte si vymýšlet důvody, proč tak vlastně činíte. Odpadají i poplatky za poskytnutí, vítanou úlevou je možnost nechat jeden měsíc zcela bez splátky (aneb v prosinci se to dost hodí). Úrok ve výši 8,9 procentního bodu patří v tuzemsku k těm patrně vůbec nejvýhodnějším, získáte vedení online účtu zdarma a ještě budete pojištěni proti neschopnosti splácet. Žádost o úvěr je zcela zdarma, splátky nastavitelné podle Vašeho přání. Teď už jen vše v pořádku vrátit zpět, a to včetně úroků – protože v tom je každá půjčka i přes reklamní akce prostě a jednoduše zcela neúprosná.


Sdílejte článek:  

Témata článku:


Komentáře
Ke článku Zuno Bank je komentářů: 3
 1. Autor komentáře: Gordos Dne 11.05. 2015

  POCTIVc9 NEBANKOVNcd I SOUKROMc9 PŮJČKY AŽ DO VddŠE 1 500 000 KČ a SPLATNOSTcd AŽ 20 LET Bez poplatku , Bez nahledžened do resgitrů , Za poctivfdch podmednek . Finance jsou vyplaceny velmi rychle – kontaktujte ne1s ihned +420 605 849 726 nebo +420 731 341 324. Expres vyplacened exekuced , Sjednocened půjček do jedine9 a budete medt nižšed sple1tky . Stačed medt dům , byt , družstevned byt. Lze i nemovitost třeted osoby. Přefavěrujeme nevfdhodne9 půjčky , hypote9ky … A půjčit lze i navedc. NAŠIM CcdLEM JE ČESTNĚ POMc1HAT LIDEM Z FINANČNcd TcdSNĚ A POMc1Hc1ME PO CELc9 ČR .

  • Autor komentáře: Luciano Dne 12.08. 2015

   dobry den nase spolecnost naibzi nebankovni pujcku se zastavou az70 procent trzni hodnoty nemovitosti ,pujcujeme od 10 000 do 200 000 000 ,variabilni moznosti splaceni ,moznost expresniho cerpani do 2 dnu ,penize je mozne pouzit na cokoli,vyrizeni zdarma ,bez nahledu do registru a bez prokazovani prijmu ,podminka zastava nemovitosti ,zastavovana nemovitost muze byt ve vlastnictvi 3 osoby ,pokud mate o pujcku zajem tak me kontaktujte na emailu dekuji mlejnkova

  • Autor komentáře: Cheyanne Dne 27.06. 2016

   Great thgknini! That really breaks the mold!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *