finance s rozumem

Allianz povinné ručení

Povinné ručení u společnosti Allianz nabízí čtyři varianty pojistného plnění a pestrou paletu připojištění. Tato německá firma má u nás již na 750 tisíc zákazníků a může nabídnout i dlouholetou tradici. Samozřejmostí jsou asistenční služby i v zahraničí v ceně povinného ručení.

V moderní době si můžete povinné ručení sjednat opravdu, kde Vás jen napadne. Možností je mnoho a je obtížné se v nich orientovat. Společnost Allianz ale patří v tomto ohledu ke stálicím na trhu, kterým se dá důvěřovat. S jakou nabídkou přichází tentokrát?

Povinné ručení Allianz nabízí celkem čtyři varianty pojistných limitů. Maximální možný limit je dvě stě milionů korun, což je zdaleka nejvíce na trhu. U všech tří typů jsou v ceně i základní asistenční služby (a to i jen v případě prachobyčejné poruchy) a rovněž i právní poradenství. V nabídce je i možnost převodu bonusů až na čtyři různá vozidla, pestrá paleta doplňkových pojištění a řada dalších služeb. Navíc, pokud si sjednáte pojištění na tři roky dopředu, nabízí se možnost fixace ceny.

Výhodou je tu také možnost sestavit si pojištění doslova a do písmene přímo na míru. Součet slev a bonusů je u povinného ručení Allianz až padesát procent, což je celkem zajímavé číslo (ale je pravdou, že u konkurence je místy možné sjednat i o deset procent více).

Asistenční služba Allianz je k dispozici denně, a to i ze zahraničí. Telefonická navigace, rady právníků nebo tlumočnické služby a navrch i možnost využívat náhradní vozidlo až po dobu třiceti dnů. V rámci rozšířených asistenčních služeb – Asistence Plus – je možné dojednat i ubytování posádky vozidla nebo obstarání pomoci v cizině v případě, že se např. vybije baterie.

Další možností navíc je sjednání havarijního pojištění – to je nabízeno Allianz ve dvou různých variantách – příznačně nazvaných Allrisk a Minirisk. V případě Allrisk se dočkáte maximálních asistenčních služeb po celé Evropě, je vhodné pro vozy do stáří sedmi let. Minirisk je pak vhodnější pro starší modely.

Mezi další doplňková pojištění se řadí třeba pojištění skel vozidla (s limitem 5 – 100 tisíc korun), možnost přímé likvidace s limitem plnění do 70 milionů korun (možné dojednat jen na území ČR), dále pojištění dětských autosedaček nebo úrazové pojištění osob ve vozidle s limitem až 600 tisíc korun v případě trvalých následků úrazu.

Allianz je léty prověřenou společností, která má aktuálně více než osmdesát milionů zákazníků v řadě zemí světa. Pojišťuje také takřka tři čtvrtě milionu Čechů. První pobočka Allianz byla založena v Berlíně na konci devatenáctého století, v současné době za sebou má tedy tato společnost 124 let existence, dnešní sídlo je v Mnichově – celkově má Allianz na 150 tisíc zaměstnanců.


Sdílejte článek:  

Témata článku:


Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.