finance s rozumem

Creditportal

Společnost Creditportal a.s. praha holešovice argentinská je na trhu krátkodobých nebankovních půjček zatím nováčkem, ale během tohoto roku zaznamenala značný progres. Dostane se na úroveň již zavedených konkurentů nebo ji čeká jiný osud? To uvidíme v brzké budoucnosti.

V moderní době se děje vše poměrně rychle – některé nebankovní společnosti zaniknou, jiné se zase v brzké době zrodí a zaplní mezeru na trhu. Zástupcem varianty B je například Creditportal, specializující se na krátkodobé úvěry. Pojďme si povědět o tomto nováčkovi něco bližšího, protože co je nové, budí v každém případě i trochu obavy.

Tuto půjčku provozuje společnost CreditPortal, a.s., která sídlí v pražských Holešovicích, konkrétně v Argentinské ulici 286/38. V případě jakýchkoliv dotazů je k dispozici standardní infolinka (každý všední den od osmi do sedmnácti hodin), otázku lze směřovat i prostřednictvím emailu nebo se stavit na pobočce třeba osobně. K dispozici je tedy kompletní klientské centrum. Společnost vznikla teprve v letošním roce – a zatím tedy logicky příliš mnoho referencí (ať už pozitivních či negativních) opravdu nemá.

Podmínky pro získání této půjčky jsou v zásadě naprosto minimální, stačí být plnoletý občan ČR a nemít vůči Creditportalu žádné nesplacené závazky.

Nemusíte dokládat příjmy, shánět ručitele, prostě klasická krátkodobá půjčka u nebankovní společnosti.

Poměrně vysoké RPSN (které může v některých případech dosáhnout třeba i deseti tisíc procent) však hovoří jasně – půjčujte si tu jen takzvaně do další výplaty. Většina recenzí se shoduje na tom, že u půjček do pěti tisíc korun neuděláte chybu, ale vypůjčit si třeba takových dvacet tisíc znamená splácet příliš vysoké úroky, o které opravdu nikdo v dnešní době nestojí.

Dobu splatnosti lze rozložit libovolně v rozmezí pět až třicet kalendářních dnů, možné je samozřejmě i případné prodloužení splátkového kalendáře. A teď to nejdůležitější, aneb výše půjčky – tu lze sjednat v rozmezí od poměrně nezvyklé pětistovky až do třiceti tisíc korun. Při první žádosti o úvěr u této firmy ale nedostanete více jak pět tisíc.

Jak se také shoduje drtivá většina ohlasů na tuto půjčku – dočkáte se opravdu brzy. Převod financí trvá v mnoha případech jen pár okamžiků, takže se můžete hned po telefonátu vydat k nejbližšímu bankomatu. Nevýhodou je nicméně to, že tento poskytovatel ještě není pořádně prověřený. Konkurenčních firem, které poskytují půjčky třeba i deset nebo patnáct let, je totiž stále poměrně dost.

Redakce má interní info z této společnosti, že má problém s placením svým dodavatelům. Dávejte si pozor a vždy pečlivě čtěte všechny dodatky smluv

 


Sdílejte článek:  

Témata článku:


Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.