finance s rozumem

Expres cash

Nebankovních společností je na tuzemském trhu s úvěry hned několik tuctů. Předhánějí se v nabídkách a není snadné si mezi nimi vybrat, pokud si zrovna chcete sjednat půjčku. Jednou z takových firem je například Express Cash, s.r.o., která vznikla už před sedmi lety – 14. února 2007 – a má už tedy sebou jistou tradici.

Sídlo společnosti se nachází na Praze 9 ve Vysočanech v Kolbenově ulici. V roce 2012 pak došlo ke změně v majetkových poměrech, protože tohoto poskytovatele rychlých půjček dostala pod svou kontrolu skupina Natland Group. Ta se rozhodla změnit vizáž této společnosti, od klasických rychlých půjček raději cílí na majetnější klientelu, která má pochopitelně zájem o podstatně větší úvěrový rámec. Nešlo ale o nic nového pod sluncem, protože určití lidé z Natlandu vlastně pomáhali tuto společnost zakládat a stojí tak za ní od samého začátku.

Expres Cash nabízí možnost hotovostní půjčky (od 5 do 50 tisíc korun) a bezhotovostní (50 tisíc korun a více). V případě hotovostní půjčky je možné rozdělit splátkový kalendář na 14, 17 či 20 dílů. Splácet je tedy možné prakticky dva roky, samotná splátka pak probíhá tak, že ji vyzvedne v domácnosti klienta kurýr společnosti Express Cash, s.r.o. Přesnou výši splátek, dobu splácení a další věci se dozvíte samozřejmě krátce po zahájení osobního jednání, budete potřebovat také několik dokumentů.

Jedná se například o občanský průkaz a důkaz o tom, že jste ekonomicky aktivní – tedy buď pracovní smlouvu, nebo osvědčení o provozované živnosti. Nájemní smlouvu k Vaší nemovitosti (případně potvrzení o osobním vlastnictví nemovitosti), doklad o příjmu (ve formě výplatní pásky) či daňové přiznání (pokud podnikáte).

Požádat o Express cash půjčku mohou i penzisté či matky na mateřské dovolené, nutné je nicméně opět předložit odpovídající dokumenty.

K dispozici je klientům a zájemcům o půjčku i infolinka nebo emailová poradna. Kromě klasické půjčky je ještě možné sjednat si hypotéku, tam ovšem zcela pochopitelně nebude vyřízení tak rychlé. Provozovatelem Expres Cash půjčky je akciová společnost EC Financial Services, a.s.


Sdílejte článek:  

Témata článku:


Komentáře
Ke článku Expres cash je komentářů: 1
  1. Autor komentáře: Janku jitka Dne 25.07. 2022

    Já Jitka Janku bytem 5 května 260 Úsov 78973 nar 26.3.1981 žádá o splatk.kalendar nyní marodím a nedostala jsem doteď nemocenskou hned jak dostanu posílám splátku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.