finance s rozumem

Japonská půjčka

Japonská půjčka – toto slovní spojení se poslední dobou často skloňuje a je vidět skoro všude. Pojďme se tedy na tuto půjčku podívat. O co vlastně jde? Tato rychlá půjčka nemá vlastně s Japonskem nic společného a nemusíte se tedy bát, že budete muset jednat s nějakou asijskou společností. Naopak – za japonskou půjčkou stojí česká firma […]

Japonská půjčka – toto slovní spojení se poslední dobou často skloňuje a je vidět skoro všude. Pojďme se tedy na tuto půjčku podívat.

O co vlastně jde?

Tato rychlá půjčka nemá vlastně s Japonskem nic společného a nemusíte se tedy bát, že budete muset jednat s nějakou asijskou společností. Naopak – za japonskou půjčkou stojí česká firma Home Credit. Ta dříve tuto půjčku nabízela pod názvem „Click Credit“, ale před pár měsíci ji přejmenovala. Zřejmě z důvodu, že společností používajících ve svých finančních produktech slovo „Credit“ v různých podobách je několik.

Toto silné zázemí, známé společnosti zaručuje, že se nejedná o žádný podvod a nemusíte se bát. Zaučená je i diskrétnost a bezpečnost.

Online rychlá nebankovní  půjčka

Japonská půjčka se prezentuje jako velmi rychlá. Celý proces probíhá online. Provozovatel slibuje peníze už do šedesáti minut. Realita samozřejmě nemusí být tak růžová. Záleží na spoustě věcí – například musíte mít bankovní účet u stejné společnosti jako japonská půjčka. Na druhou stranu mají účtů několik a je zde zastoupena většina hlavních bankovních společností.

japonska pujcka

japonska pujcka

Doba splatnosti je nastavena napevno na 30 dní a nedá se s ní hýbat. Pokud nezvládáte svoji půjčku splatit, dá se za malý poplatek  splátka odložit a to až několikrát.

Po vyplnění všech údajů nutných k obdržení půjčky  je nutné poslal 1 korunu na učet společnosti – nejedná se tedy o půjčku bez jedné koruny předem! S tím je dobré počítat. Účet musí být veden na vaše jméno! Je tedy nutné vlastnit osobní účet.

První půjčka je nastavena na maximální částku 5 000 Kč. Pokud si budete půjčovat opakovaně, můžete dosáhnout až na 50 000Kč. To jsou celkem rozumné částky.

Pokud první půjčku splatíte do 14 dní, máte jí úplně zdarma!

Na všechny vaše platby vás upozorní SMS zpráva takže se nemusíte bát, že zapomenete zaplatit.

Půjčka bez registrů?

To se zde opravdu nekoná. Při schvalování žádosti se prohlíží registr dlužníků. Pokud máte exekuci, půjčku určitě nedostanete. Dále se kontroluje jestli jste zaměstnaní, ale příjmy ve většině případů dokládat nemusíte.


Sdílejte článek:  

Témata článku:


Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.