finance s rozumem

Kouzelná půjčka

Kouzelná půjčka nabízí svým zákazníkům možnost půjčit si sumu v rozmezí 1 – 10 tisíc korun s dobou splatnosti 1 – 30 kalendářních dnů. Získat úvěr je u této společnosti relativně těžké, musíte prokázat příjem i to, že nikde nedlužíte. Vše je odůvodněno tím, že firma nestojí o zákazníky, kteří by kvůli ní spadli do dluhové pasti.

Když Vám půjčí čaroděj, musí to už za něco stát. Tak přesně na tohle láká Kouzelná půjčka své klienty, hlavní mediální tváří jejich webových stránek je kouzelník ve fialovém hábitu s olbřímími vousy. Jakou nabídku si pro Vás připravil? A je opravdu tak férová, jak naznačuje?

Firmu Kouzelná půjčka, s.r.o. se sídlem v Praze 1 na Novém Městě – Biskupský dvůr 2095/8 založila britská společnost Laurence and Partners Limited, která působí hned v několika dalších evropských zemích. K dispozici je zákazníkům i infolinka, která funguje každý všední den mezi devátou a sedmnáctou hodinou, stejně jako možnost dotazu emailem.

Jako nový zákazník si můžete půjčit sumu v rozmezí od jednoho do deseti tisíc korun, splátkový kalendář je nastavený na 1 – 30 kalendářních dnů. Pro stálé klienty je tu možnost půjčit si až padesát tisíc. Žádost se dá vyřídit online formou nebo pomocí SMS zprávy, nemusíte podepisovat smlouvu, nečekejte kurýra ani neshánějte ručitele. Kouzelná půjčka má jediný háček, který je tu ovšem vlastně na ochranu spotřebitele – jednoduše řečeno – nezíská ji tak úplně každý. Nesmíte být totiž v exekuci, bude se prohlížet i registr dlužníků a jako by to nestačilo, musíte prokázat i trvalý příjem! Je to ale velmi důležité, abyste nespadli náhodou do dluhové pasti.

Má tedy vůbec Kouzelná půjčka nějaké výhody oproti konkurenčním nebankovním společnostem? Ale ano, samozřejmě. Hned napoprvé si můžete půjčit dle libovůle až deset tisíc korun (konkurence zpravidla půjčí novým zákazníkům maximálně tři nebo pět tisíc korun). Vše potřebné – datum splatnosti a částku, kterou zaplatíte nazpět i s úroky – se dozvíte ihned, stačí využít praktickou kalkulačku na webu poskytovatele Kouzelné půjčky.Pokud chcete, aby za Vás někdo zaplatil faktury za vodu, elektřinu, telefon či plyn, není to problém. Tedy jen zčásti, peníze musíte dodat, ale Kouzelná půjčka už zařídí jejich proplacení, stačí faktury jen oskenovat.

Zásadní nevýhodou Kouzelné půjčky je poměrně vysoké RPSN, který bývá i v řádu tisíců procent (aneb jde o krátkodobý úvěr, kde je tohle v dnešní době běžné). Například při půjčce ve výši pět tisíc korun zaplatíte celkem nazpět o patnáct stovek navíc, výpůjční lhůta je pouhých patnáct dnů. Spočítejte si tak sami, jestli se tohle vyplatí nebo ne – konkurence asi nebude obecně nabízet nic o tolik lepšího.


Sdílejte článek:  

Témata článku:


Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.