finance s rozumem

Kredito24

Půjčkou s Kredito24 rozhodně nešlápnete vedle, jedná se o transparentní firmu se silným zázemím u našich západních sousedů. Jako nový zákazník si můžete půjčit až pět tisíc korun, v čemž je Kredito24 odlišná od konkurence. Maximum pro žádost o úvěr je pak patnáct tisíc.

Většina nebankovních společností poskytujících krátkodobé úvěry je u nových zákazníků poměrně opatrná a nedovolí, aby si půjčili více než tři tisíce korun. Benevolentnější nabídku pro nováčky budete hledat tedy poměrně těžko, ale například Kredito24 Vám dovolí vzít si úvěr až do výše pěti tisíc korun.

Provozovatel půjčky Kredito24 sídlí na Praze 2, konkrétně na Karlově náměstí 16. K dispozici je infolinka a možnost dotazu emailem, zákaznické centrum pracuje poměrně nezvykle od osmi ráno do osmi večer, a to úplně každý všední den. Mimochodem, jedná se o českou dceřinou společnost hamburské korporace Kreditech Holding, která úspěšně působí na německém trhu s krátkodobými nebankovními úvěry. Zkušenosti z Německa se tuzemskému provozovateli rozhodně hodí, protože expanduje mílovými kroky. Půjčuje se i v Rusku, Polsku nebo Španělsku. V čem je tedy vlastně půjčka s Kredito24 výhodná?

Především odpadá papírování, protože vše lze vyřešit online formou. Žádost trvá maximálně desítky sekund, takže se vůbec nezdržíte. Kredito24 také slibuje bleskový převod peněz, které můžete mít na účtu už během pouhé čtvrthodinky. Nicméně – je zde nutné převést symbolickou korunu předem – to pro ověření Vašeho bankovního účtu. Nemusíte však dokládat vůbec žádné dokumenty kromě občanského průkazu (stačí číslem).

Kolik si lze půjčit a na jak dlouho? V tomto je Kredito24 podobné jako většina konkurence. První žádost o půjčku je možná v rozmezí jedné a pěti tisícovek, později si lze vypůjčit až patnáct tisíc korun. Doba splatnosti se pohybuje v řádu 1 – 30 dnů, samozřejmě je za určitý poplatek možné ji i v krajním případě prodloužit. RPSN se pohybuje v řádu tisíců procent, což je u krátkodobých půjček běžné, proto se obecně doporučuje nepůjčovat si větší sumy – raději jednu nebo dvě tisícovky na nejnutnější výdaje do výplaty.

Pokud se zkušeností zákazníků týče, ty nejsou v některých případech úplně pozitivní (hodí se jedním dechem dodat, že většinou je společnost Kredito24 chválena za transparentní jednání). Jedná se často o úvěry ve větším objemu, protože zde je vysoký úrok a mnoho klientů jej nestihlo v pořádku splatit do určeného data. Budiž to tedy varováním pro nové klienty. Rozhodně nejde o podvodnou firmu, ale musíte si pečlivě promyslet, kolik si půjčíte, protože pokud se jednou dohodnete, svá slova jen těžko vezmete zpět.


Sdílejte článek:  

Témata článku:


Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.