finance s rozumem

Nebankovní konsolidace půjček

Termín KONSOLIDACE PŮJČEK zní možná pro leckoho trochu příliš odborně, v zásadě se ale jedná pouze o sloučení několika různých půjček, úvěrů nebo závazků do jednoho úvěru, který bude mít delší dobu splatnosti. To se hodí především v situaci, kdy dojde z nějakého důvodu ke komplikacím s pevně nasmlouvaným splácením. Důvodů může být mnoho, důležité je pohotové a smysluplné řešení. A tím je naštěstí právě NEBANKOVNÍ KONSOLIDACE PŮJČEK, která po sloučení závazků umožní splacení nejen půjček, ale také úvěrů, případných dluhů a dokonce exekucí přesně podle vašich finančních možností.

Proč své půjčky konsolidovat

Díky vhodně nastavenému sloučení finančních závazků dochází ke snížení výše měsíčních splátek, takže dopad na rodinný rozpočet nebude až tak výrazný  a negativní. Pokud došlo z jakýchkoli důvodů například ke snížení celkových příjmů domácnosti, vzniká samozřejmě v případě většího počtu splátek určitý problém, jehož optimálním řešením může být právě vhodná konsolidace. Dosáhnete totiž jejím prostřednictvím schůdného řešení nevýhodných krátkodobých úvěrů, vysokých měsíčních splátek i dalších komplikací ve finančním rozpočtu.

 

Přinese nám nebankovní konsolidace konkrétní výhody a úlevy?

Právě zmíněnou nebankovní kosolidaci půjček lze realizovat i bez náhledu do registru dlužníků, což umožní splacení veškerých vašich úvěrů i půjček a současné nastavení úvěru na úrovni vašich momentálních finančních možností. Tím pádem se splátky po provedené konsolidaci všech vašich úvěrů sníží na přijatelnou úroveň, pro realizaci postačí stejné ručení nemovitostmi, jako tomu je u bankovní hypotéky.

 

Počet těch, kdo využívají konsolidace půjček, stále stoupá

nebankovní konsolidace půjček

nebankovní konsolidace půjček

Je to vlastně logické, tento způsob řešení splátek přináší nejprogresivnější a současně přijatelné řešení, nastavení splátek bude provedeno přesně „na míru“ klienta a tím pádem mu bude také dokonale vyhovovat. V současné době se neustále zvyšuje počet klientů, kteří jsou vázáni na splácení většího počtu půjček a úvěrů, ať už mluvíme o bankovním či nebankovním sektoru. V případě, že dojde k nečekané situaci, kdy splácení není plně realizovatelné, dochází zbytečně k exekucím, které značně komplikují celou situaci. Právě od toho zde je nebankovní konsolidace půjček, jejímž prostřednictvím lze situaci pohotově řešit a zajistit si návrat do normálního života. Vyhnout se hrozící dluhové pasti prostřednictvím nebankovní konsolidační půjčky je opravdu v takovém případě jediným schůdným řešením.

 

 


Sdílejte článek:  

Témata článku:


Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.