finance s rozumem

Srovnání poviného ručení

Chcete nejvýhodnější povinné ručení?  Srovnejte si podle naší kalkulačky povinného ručení nabídky pojištoven a vyberte si nejvýhodnější nabídku.   Zohledňujeme veškeré bonusy, limity a odměny.


Ceny povinného ručení 2015

Pojištění

Jak se změnily ceny povinného ručení pro letošní rok? U mnoha pojišťoven můžete s jistotou počítat s určitým nárůstem, který však – na rozdíl od minimálních limitů pro sociální nebo zdravotní pojištění pro OSVČ – je navýšen třeba i o několik stokorun. Rok od roku je běžné, že všechny služby zdražují, ať už jde o telekomunikace, teplo […]

Čti dále…

Povinné ručení Triglav

Pojištění

Triglav je jednou ze zajímavých variant při hledání nové pojišťovny, která by zprostředkovala výhodné povinné ručení. Na výběr máte ze dvou variant, už po roce pojištění můžete uplatnit slevu a navíc získáte i nadstandardní asistenční služby v zahraničí.

Čti dále…

Allianz povinné ručení

Pojištění

Povinné ručení u společnosti Allianz nabízí čtyři varianty pojistného plnění a pestrou paletu připojištění. Tato německá firma má u nás již na 750 tisíc zákazníků a může nabídnout i dlouholetou tradici. Samozřejmostí jsou asistenční služby i v zahraničí v ceně povinného ručení.

Čti dále…

Povinné ručení motocykl

Pojištění

Povinné ručení je nutné nejen pro automobil, ale ze zákona jej musíte mít sjednané i jako vlastníci motocyklu. Ušetřit můžete ročně pár stovek, v případě skutečně pekelného stroje pak i pár tisíc – využijte srovnávač a máte to za chvíli…

Čti dále…

Ušetříte!

V průměru ušetří naši klienti
1 850 Kč.