finance s rozumem

Povinné ručení Triglav

Triglav je jednou ze zajímavých variant při hledání nové pojišťovny, která by zprostředkovala výhodné povinné ručení. Na výběr máte ze dvou variant, už po roce pojištění můžete uplatnit slevu a navíc získáte i nadstandardní asistenční služby v zahraničí.

Více než deset pojišťoven, různé nabídky, výhody, bonusy, přetahování klientů doslova před nosem. Kdo se v tomhle má vyznat? Naštěstí existují různé srovnávače, kde se během pár minut a pár kliknutí dozvíte, co je pro Vás nejvýhodnější. Stejně tak si můžete přečíst zajímavé recenze, které Vám řeknou více informací bez nutnosti navštívit pobočku. Dnes Vám přinášíme zhodnocení povinného ručení u pojišťovny Triglav.

Triglav je dceřiná firma velké slovinské korporace, která před několika lety expandovala na tuzemský trh. Dostala se i do finále prestižní soutěže Hospodářských novin o pojišťovnu roku 2010, v současné době vlastní licenci k pojišťovací činnosti v neživotní oblasti – nabízí mimo jiné občanské pojištění, pojištění vozidel a podnikatelů.

Povinné ručení Triglav si můžete zvolit ve dvou různých variantách – Basic a Exclusive. Jak již název napovídá, Basic je tu hlavně pro ty, kteří chtějí nejnutnější základ a co nejvíce ušetřit. Exclusive je pro řidiče, kteří se rádi nechají různými způsoby ještě připojistit a chtějí nastavit ideálně vyšší pojistné limity.

U Triglav Basic máte základní asistenční služby v ceně, limity škody na majetku a zdraví jsou 35 milionů korun. V případě Triglav Exclusive jsou tyto limity dvojnásobné, máte k dispozici i rozšířené asistenční služby, úrazové pojištění nebo pojištění zavazadel. Stejně tak dostanete v širokém balíčku služeb v ceně i pojištění pro případ střetu se zvěří.

Triglav nabízí svým klientům až šedesátiprocentní bonus za bezeškodní průběh (za 84 měsíců bez nehody), první bonusy dostanete už po prvním proběhlém roce pojištění. Bonus je pak možné převést i v rámci rodiny.

A asistenční služby? Při havárii v ČR se dočkáte odtahu na vzdálenost více než třicet kilometrů od bydliště a dostanete gratis až dvě hodiny práce automechanika. Při havárii v zahraničí může být auto v dané zemi až tři dny opravováno (limit 30 tisíc korun), je také možné ubytování pro všechny členy posádky na maximálně tři noci, popř. možnost uložení zavazadel do bezpečí na maximálně čtyři dny.


Sdílejte článek:  

Témata článku:


Komentáře
Ke článku Povinné ručení Triglav je komentářů: 1
  1. Autor komentáře: Petr Dne 27.01. 2015

    U triglavu jsem měl pojistku. Jsou levní ale jak došlo na plnění tak s nimi začaly velký problémy. Nakonec se to naštěstí vyřešilo, ale radši doporučuji nekoho jiného.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.