finance s rozumem

Půjčka od České pošty

Úvěr si lze zajistit mnoha různými způsoby. Dnes je možné zajít nejen do banky, ale dohodnout se i s nebankovní společností či požádat o pomoc přátele nebo příbuzné. A v neposlední řadě, protože doba jde opravdu neustále mílovými kroky kupředu, si lze půjčit dokonce i na poště…

Půjčka Česká pošta je nabízena pod hlavičkou společnosti Era.

Jedná se spíše o dlouhodobější úvěr, půjčit si zde totiž můžete částku ohraničenou dvaceti a šesti sty tisíci korunami. Na druhou stranu si lze splátkový kalendář rozvrhnout až na sedm dlouhých let. Podání žádosti o úvěr, samotné poskytnutí úvěru nebo předčasné splacení dlužné sumy je pak zcela bezplatnou záležitostí, čímž se společnost Era chce vyrovnat četným nebankovním společnostem. Ty totiž v moderní době nabízejí naprosto totéž.

Úroková sazba začíná na sympatických 8,9% (v případě půjčky určené de facto výhradně na pořízení vlastního bydlení) a 10,9% (v případě půjčky, která je takzvaně bezúčelová). Mnozí z nás si jistě na základě této informace vzpomenou na stavební spoření pod patronací plyšové lišky (či lišáka?), které je už bohužel dávnou minulostí.

Na webové prezentaci společnosti Era je možné si vše v klidu a pohodlí domova pečlivě propočítat. Stačí jen zadat základní údaje a hned víte, co by Vás mohlo čekat. Samozřejmostí je možnost si svůj úvěr pojistit, a to hned třemi různými variantami pojištění – jednou z nich je i pojistka pro případ ztráty zaměstnání, takže můžete skutečně klidně usínat třeba po celých sedm let trvání splátkového kalendáře. V případě dotazů nemusíte nikam chodit, protože je k dispozici bezplatná infolinka (800 210 210) – poměrně moderní, že?

Ke sjednání půjčky Česká pošta potřebujete jen minimum, je to velmi podobné, jako při půjčce u nebankovní instituce. Stačí jen dva různé doklady totožnosti a potvrzení příjmů. Pokud jste již klientem společnosti Era, lze vše sjednat online – ale na druhou stranu, pokud mezi zákazníky této firmy ještě nepatříte, na každé poště (včetně pošty v oblasti, kde lišky či lišáci dle výběru dávají dobrou noc) Vám ochotně poradí. Pošt je totiž podle posledního sčítání pořád ještě dost – něco přes tři tisíce poboček.

 

 

 


Sdílejte článek:  


Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.