finance s rozumem

Recenze půjčky Door Financial s.r.o.

Jedním z mnoha poskytovatelů krátkodobých půjček je například společnost Door Financial, s.r.o. Webová prezentace této firmy nabízí líbivý design v tyrkysovém provedení, který budí seriózní dojem. Základní menu je intuitivní a žádost o půjčku lze uskutečnit jediným kliknutím myši. K dispozici je rovněž infolinka (pevná linka i mobilní telefon) a možnost propočítat půjčku online.

doorsfinancial pujcka logo

Door Financial působí na tuzemském trhu s úvěry už přes čtyři roky, její oficiální sídlo byste našli na Praze 4 – Michli ve Vyskočilově 1481/4. Tato kancelář funguje každý všední den mezi osmou a sedmnáctou hodinou, další kontakt je možný v Brandýse nad Labem, zde je kancelář v provozu na adrese Květnova 2412 mezi devátou a sedmnáctou hodinou. Firma má poměrně solidní renomé, působí totiž nejen v rámci ČR, ale i na Slovensku nebo v Polsku.

Door Financial má za sebou více než padesát tisíc spokojených klientů.

Ačkoliv by se podle vizáže internetových stránek mohlo zdát, že se Door Financial, s.ro. specializuje spíše na krátkodobé půjčky do výplaty, jako například společnost typu Ferratum, opak je pravdou. Sjednat si zde totiž můžete úvěr (jehož oficiální název zní Door půjčka) až do výše padesáti tisíc korun. Doba splatnosti se pohybuje kolem jednoho kalendářního roku, konkrétně si lze vybrat ze dvou variant – 45 a 60 týdnů. U mnoha jiných poskytovatelů půjček se nedostanete v tomto směru přes 10 tisíc. Vše proběhne online, uvedete jen pár základních údajů – pohlaví, věk, povolání a pochopitelně i částku, kterou si chcete půjčit.

Pokud požádáte o tuto půjčku, své peníze můžete podle tvrzení provozovatele mít v rukou už do dvou pracovních dnů. Doveze Vám je osobně kurýr dané společnosti, který Vám předloží krátkou a přehlednou smlouvu na formátu jediného listu A4. Zástupce Door Financial pak zajistí i pravidelný výběr týdenních splátek, a to v termínu i čase, který si s ním individuálně dohodnete.

V případě, že si celou transakci ještě rozmyslíte, není to problém – musíte tak ale učinit do čtrnácti dnů od podepsání dohody. Většina konkurenčních společností ale nabízí v tomto směru klidně až jeden měsíc času. Výhodou je absence poplatků (za vyřízení, vedení úvěrového účtu atd.) a žádná věková omezení pro žadatele (půjčka ale může být ze zákona poskytnuta samozřejmě jen plnoletým osobám).

Doors Financial  – tabulka splátek

Půjčená částkaDoba spláceníTýdenní splátkaCelkem zaplatíte
20 000,.45 týdnů760,-34 200,-
30 000,-45 týdnů1 140,-51 300,-
20 000,-60 týdnů600,-36 000,-
30 000,-60 týdnů900,-54 000,-
Tabulka je na příkladu muže, který je zaměstnaný ve státní správě a je mu mezi 20-30 lety.

Hodnocení půjčky Door Financial s.r.o.

7.9

Rychlost vyřízení

7.0/10

Výše splátky

5.5/10

Důvěryhodnost

9.0/10

Poplatky za vyřízení

10.0/10

Klady

 • Vyřízení půjčky u vás doma
 • Bez ručitele
 • Peníze obdržíte do 48 hodin
 • Nulové poplatky za vyřízení

Zápory

 • Poměrně dost papírování

Sdílejte recenzi:  

Témata recenze:


Komentáře
Ke článku Door Financial s.r.o. je komentářů: 4
 1. Autor komentáře: Monika Dne 17.12. 2014

  Já s nimi mám jen pozitivní zkušenost. Slušní a féroví.

  • Autor komentáře: Miroslava Kašparová Dne 19.12. 2014

   Já přesně naopak. Jednu půjčku jsem u nich měla, dokonce jsem doplatila zbylých 5 tisíc zároveň, aby to bylo rychlejší, volala jsem, že si vezmu další, prý do 24 hod. se někdo ozve. Za týden jsem to urgovala a dalších 14 dnů nic. Dnes je telefon nějaký nefunkční. Přitom jsem neměla žádný problém se splácením, naopak jsem doplatila dříve.

 2. Autor komentáře: Rozalie Dne 18.12. 2014

  Chci pujcit

 3. Autor komentáře: jaromir kuruc Dne 19.12. 2014

  dobry den mel bych zajem o pujcku muze me nekdo kontaktovat dekuji prikladam tel.723396734

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.