finance s rozumem

Recenze půjčky Perfect Money

Krátkodobé půjčky jsou v moderní společnosti opravdovým hitem, jejich poskytovatelé se na tuzemském trhu rojí skoro geometrickou řadou. Jednou ze zajímavých alternativ pro každého, kdo by chtěl vyřešit několikadenní finanční problémy, je třeba společnosti Perfect Money, s.r.o. Jakou nabídku že tu vlastně dostanete?

perfect money - rychlá půjčka do výplaty

Půjčit si můžete sumu od jednoho tisíce korun výše, maximální strop je stanoven na tři tisíce v případě první půjčky – u stálých zákazníků je ještě o další dvě tisícovky výše. Výhodou je pak i to, že vůbec první půjčka je pro každého klienta bez úroků, zaplatíte tedy přesně ty peníze, které jste si vypůjčili. V případě řádného splácení pak u druhé půjčky získáte další bonus, a sice týden splatnosti navíc.

Splatnost lze nastavit v rozmezí 7 a 28 kalendářních dnů, vše probíhá online a tedy bez zbytečného papírování. Nenahlíží se do registrů, není třeba ručitel a za určitých podmínek je také možné prodloužit splatnost půjčky, samozřejmě za určitý poplatek. Podmínkou k získání půjčky jsou jen dva doklady totožnosti a plnoletost, což uvidíte ale prakticky u všech nebankovních společností, jež se specializují na krátkodobé úvěry. Vše prostě musí jít opravdu rychle, vyřízení obratem, aby byl zákazník spokojený. Nejinak je tomu samozřejmě i v případě Perfect Money, kde se na rychlost a férové jednání můžete opravdu spolehnout.

Na závěr pár informací o samotném poskytovateli půjčky. Perfect Money, s.r.o. vlastní čeští podnikatelé, není tedy dceřinou firmou některé ze zahraničních korporací. Sídlí na Praze 5 v Neumannově 1453/28. Na pobočku můžete zavítat každý pracovní den mezi devátou a sedmnáctou hodinou, k dispozici je v případě dotazů i emailová poradna nebo například i infolinka.

Perfect money – tabulka splátek

Půjčená částkaPoplatekCelkem zaplatíte
1 000,-100,-1 100,-
2 000,-200,-2 200,-
3 000,-300,-3 300,-
4 000,-400,-4 400,-
5 000,-500,-5 500,-

Hodnocení půjčky Perfect Money

8

Rychlost vyřízení

6.5/10

Výše splátky

7.6/10

Důvěryhodnost

9.6/10

Poplatky za vyřízení

8.3/10

Klady

 • Spolehlivá firma
 • Rychlost
 • Kvalita komunikace

Zápory

 • Menší schvalovatelnost
 • Přísné hodnocení klientů

Sdílejte recenzi:  

Témata recenze:


Komentáře
Ke článku Perfect Money je komentářů: 1
 1. Autor komentáře: Snášel Martin Dne 29.01. 2015

  Rychlost vyřízení

  6.3

  Výše splátky

  7.2

  Důvěryhodnost

  9.4

  Poplatky za vyřízení

  8

  v pohode vse. prachy jsem mel celkem rychle. jen byl opruz se smlouvou a postou. opravdu zadny urok poprvy. diky moc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.