finance s rozumem

Smart půjčka

Jedním z mnoha poskytovatelů nebankovních úvěrů je společnost JET Money, s.r.o., která stabilně funguje už více než dvacet let. Poskytuje mimo jiné bezúčelovou Smart půjčku, díky které můžete získat během krátké doby úvěr ve výši 5 – 50 tisíc korun s celkovou dobou splatnosti buď osm, nebo třináct měsíců. Stejně jako u dalších společností, ani zde se […]

Jedním z mnoha poskytovatelů nebankovních úvěrů je společnost JET Money, s.r.o., která stabilně funguje už více než dvacet let. Poskytuje mimo jiné bezúčelovou Smart půjčku, díky které můžete získat během krátké doby úvěr ve výši 5 – 50 tisíc korun s celkovou dobou splatnosti buď osm, nebo třináct měsíců.

Stejně jako u dalších společností, ani zde se nemusíte obtěžovat s řadou formulářů či kamkoliv chodit. Smart půjčka totiž doslova přijde za Vámi, stačí de facto jen vyplnit kontaktní formulář nebo zavolat na infolinku uvedenou na webové prezentaci. Postačí jen základní údaje, které jsou důležité pro finální dohodu o úvěru. O vše se už postará kurýr vyslaný společností JET Money, jenž s Vámi vše individuálně dohodne a dostaví se až k domovním dveřím.

Smart půjčka všem případným zájemcům garantuje, že peníze budou mít žadatelé o úvěr fyzicky u sebe do 48 hodin od kladného vyřízení žádosti. Na dnešní dobu je to tedy poměrně rychlé jednání, je ale podmíněno poměrně vysokou RPSN (roční procentní sazbou nákladů). Pokud si uvedeme modelový příklad, tedy průměrnou dvacetitisícovou půjčku (třeba na nový notebook nebo televizi), jíž budeme splácet po dobu třinácti měsíců, zaplatíme nazpět i s úroky takřka dvojnásobek původní sumy. Celková částka ke splacení je totiž přes 34 tisíc korun, RPSN tak dosahuje závratné výše 183 procentních bodů, to vše při započtení nejnutnějších administrativních poplatků. Jde tedy o půjčku, jíž lze sjednat poměrně rychle, ale rozhodně ne za nějak zvláště výhodných podmínek.

A co Smart půjčka tabulka splátek? Tu bohužel není možné na internetu přímo vyhledat, nicméně na požádání ji přinese s sebou kurýr, případně si ji můžete nechat zaslat například na email.

Sečteno a podtrženo, Smart půjčka je přístupná všem, kteří jsou starší osmnácti let a mají stálý příjem, je zcela bezúčelová a do registru dlužníků se nenahlíží. Případnou další volitelnou možností je i refinancování půjčky, pokud tedy splňujete dlouhodobě podmínky splátkového kalendáře.


Sdílejte článek:  

Témata článku:


Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.