finance s rozumem

Hypotéka na bydlení

Hypotéky

Hypotéku na bydlení si sjednává stále více lidí. Důvodem jsou podstatně výhodnější podmínky než před pár lety, silná a rozmanitá konkurence prostě tlačí úrokovou sazbu dolů i u proslulých bankovních dinosaurů.

Čti dále…

Americká hypotéka

Půjčky

Fenomén, který mává tuzemským trhem s dlouhodobými úvěry. Americká hypotéka znamená snadnou dohodu a slibný úrok, navíc je naprosto bezúčelová. Ještě jste o ní neslyšeli? Platí poměrně podobná pravidla jako u klasické hypotéky. Musíte si vzít úvěr minimálně sto tisíc korun, maximální suma je obvykle ohraničena padesáti procenty ceny nemovitosti, kterou vlastníte (může jít klidně i […]

Čti dále…

Fio banka

Banky

Fio banka od svého založení v roce 2010 ušla pořádný kus cesty. Má v současné době již přes 400 tisíc klientů a jejich počet stále roste. Sjednat si můžete nejen založení osobního účtu, ale i kontokorent nebo hypotéku – a klidně i investovat do akcií.

Čti dále…

Refinancování hypoték

Hypotéky

Refinancování hypoték je velkým hitem moderní doby, který může ušetřit značné peníze. Stačí se jen informovat včas, protože výhodná nabídka nikdy na nikoho nečeká. Využít můžete i online kalkulačky, které Vám nezištně poradí.

Čti dále…