finance s rozumem

Využijte promo akce na první půjčky zdarma

Půjčky

První půjčka zdarma je velkým lákadlem. Pojďme se podívat jak to s ní je doopravdy.

Čti dále…

Japonská půjčka

Půjčky

Japonská půjčka – toto slovní spojení se poslední dobou často skloňuje a je vidět skoro všude. Pojďme se tedy na tuto půjčku podívat. O co vlastně jde? Tato rychlá půjčka nemá vlastně s Japonskem nic společného a nemusíte se tedy bát, že budete muset jednat s nějakou asijskou společností. Naopak – za japonskou půjčkou stojí česká firma […]

Čti dále…
rychla pujcka berpujcku logo

Berpůjčku

Půjčky

Jednou z alternativ pro žadatele o krátkodobý úvěr je společnost Berpůjčku. Půjčit si můžete až deset tisíc korun, bohužel musíte splnit celou řadu náležitostí – a proto nelze v tomto případě příliš doporučovat. Ale – rozhodně se samozřejmě podle sebe.

Čti dále…

Kouzelná půjčka

Půjčky

Kouzelná půjčka nabízí svým zákazníkům možnost půjčit si sumu v rozmezí 1 – 10 tisíc korun s dobou splatnosti 1 – 30 kalendářních dnů. Získat úvěr je u této společnosti relativně těžké, musíte prokázat příjem i to, že nikde nedlužíte. Vše je odůvodněno tím, že firma nestojí o zákazníky, kteří by kvůli ní spadli do dluhové pasti.

Čti dále…

Kredito24

Půjčky

Půjčkou s Kredito24 rozhodně nešlápnete vedle, jedná se o transparentní firmu se silným zázemím u našich západních sousedů. Jako nový zákazník si můžete půjčit až pět tisíc korun, v čemž je Kredito24 odlišná od konkurence. Maximum pro žádost o úvěr je pak patnáct tisíc.

Čti dále…

Acema credit

Půjčky

Jednou z nebankovních společností poskytujících dlouhodobé půjčky je Acema credit Czech, a.s. Oficiální sídlo bychom hledali na Praze 8 v Libni, k dispozici je infolinka, fax či email pro případné dotazy.

Čti dále…
logo-expressCash

Expres cash

Půjčky

Nebankovních společností je na tuzemském trhu s úvěry hned několik tuctů. Předhánějí se v nabídkách a není snadné si mezi nimi vybrat, pokud si zrovna chcete sjednat půjčku. Jednou z takových firem je například Express Cash, s.r.o., která vznikla už před sedmi lety – 14. února 2007 – a má už tedy sebou jistou tradici.

Čti dále…
doorsfinancial pujcka logo

Door Financial s.r.o.

Půjčky

Jedním z mnoha poskytovatelů krátkodobých půjček je například společnost Door Financial, s.r.o. Webová prezentace této firmy nabízí líbivý design v tyrkysovém provedení, který budí seriózní dojem. Základní menu je intuitivní a žádost o půjčku lze uskutečnit jediným kliknutím myši. K dispozici je rovněž infolinka (pevná linka i mobilní telefon) a možnost propočítat půjčku online.

Čti dále…
smart pujcka logo

Smart půjčka

Půjčky

Jedním z mnoha poskytovatelů nebankovních úvěrů je společnost JET Money, s.r.o., která stabilně funguje už více než dvacet let. Poskytuje mimo jiné bezúčelovou Smart půjčku, díky které můžete získat během krátké doby úvěr ve výši 5 – 50 tisíc korun s celkovou dobou splatnosti buď osm, nebo třináct měsíců. Stejně jako u dalších společností, ani zde se […]

Čti dále…
crescogroup logo

Cresco Group

Půjčky

Každý z těch, kteří si v nedávné minulosti sjednali krátkodobou nebankovní půjčku, jistě zná společnost Cresco group, s.r.o. Ta sice není přímým poskytovatelem takovýchto typů úvěrů, nýbrž jen zprostředkovává kontakt mezi oběma stranami celé transakce. Na první pohled to zní jistě velmi lákavě, ale jak se přesvědčilo mnoho žadatelů, realita je trochu někde jinde. Negativních recenzí na tuto společnost je doslova plný internet, stačí jen trochu hledat.

Čti dále…