finance s rozumem

Povinné ručení Triglav

Pojištění

Triglav je jednou ze zajímavých variant při hledání nové pojišťovny, která by zprostředkovala výhodné povinné ručení. Na výběr máte ze dvou variant, už po roce pojištění můžete uplatnit slevu a navíc získáte i nadstandardní asistenční služby v zahraničí.

Čti dále…

Allianz povinné ručení

Pojištění

Povinné ručení u společnosti Allianz nabízí čtyři varianty pojistného plnění a pestrou paletu připojištění. Tato německá firma má u nás již na 750 tisíc zákazníků a může nabídnout i dlouholetou tradici. Samozřejmostí jsou asistenční služby i v zahraničí v ceně povinného ručení.

Čti dále…

Povinné ručení motocykl

Pojištění

Povinné ručení je nutné nejen pro automobil, ale ze zákona jej musíte mít sjednané i jako vlastníci motocyklu. Ušetřit můžete ročně pár stovek, v případě skutečně pekelného stroje pak i pár tisíc – využijte srovnávač a máte to za chvíli…

Čti dále…

Povinné ručení Wüstenrot

Pojištění

Pojišťovna Wüstenrot patří k největším poskytovatelům povinného ručení na tuzemském trhu. Získat můžete až šedesátiprocentní bonus, vybírat lze ze dvou limitů pojistného plnění a pojištění lze sjednat během několika minut. Navíc jde o vhodnou pojišťovnu pro začínající řidiče, kteří se dostanou k prvnímu bonusu relativně dost snadno.

Čti dále…

Zrušení povinného ručení

Pojištění

V posledních měsících hojně diskutované téma. Mnoho motoristů mění pojišťovnu, u které má sjednané povinné ručení. Nechávají si doporučit od přátel zajímavé nabídky, využívají srovnávače na internetu, obvolávají pobočky jednotlivých pojišťovacích společností. S jediným cílem – ušetřit klidně i pár tisíc korun ročně a mít pořád tytéž výhody, jako u předchozí pojistky.

Čti dále…