finance s rozumem

Tommy Stachi

V moderní době se v tuzemsku vyrojilo skutečně velké množství nebankovních společností. Některé v běhu let zanikly, některé si svou klientelu drží už pěkných pár let a stále se rozrůstají – nejen počtem zaměstnanců, ale i počtem poskytnutých úvěrů a spokojených zákazníků. Mezi druhou skupinu lze směle zařadit i společnost Tommy Stachi.

Ta má za více než deset let fungování za sebou více než třicet tisíc spokojených zákazníků. Stoprocentním vlastníkem společnosti je akciová společnost Tommy Stachi Group, za kterou stojí trio Roman Rampas, Pavel Srnec a Martin Vyhnal. Sídlem Tommy Stachi, s. r. o. je městská část Praha 3, konkrétně Táboritská ulice.

Získat úvěr od této společnosti nicméně není tak jednoduché, jako u některých jiných nebankovních společností. Cílem tohoto poskytovatele je nejprve stanovit míru Vaší bonity. Pro půjčku je dnes samozřejmostí, že musíte splňovat dvě podmínky – plnoletost a trvalé bydliště na území našeho státu. Tommy Stachi ale jde ještě dále, musíte prokázat určitý trvalý příjem (můžete se prokázat i tím, že pobíráte penzi nebo dáte k dispozici výpis z účtu jakožto OSVČ). Nejde nicméně o zdlouhavý proces, jako bychom mohli čekat od některé tuzemské banky. Tato společnost se prezentuje poměrně zajímavou rychlostí vyřízení.

Bezúčelové půjčky jsou zde nabízeny v rozmezí 5 – 100 tisíc korun, doba splatnosti je pro nové klienty stanovena na 12 – 18 měsíců. Pokud si půjčíte opakovaně, lze ji prodloužit až na dvě léta. Není rovněž potřeba ničím ručit, společnost Tommy Stachi si jen důkladně prověří, zda jste reálně schopni půjčku v pořádku splácet. To je velmi důležité pro obě strany – nakonec případného dlužníka by něco podobného mohlo dostat do spárů exekutora.

O půjčku můžete požádat buď přes webový formulář, nebo infolinku, která je uvedena na oficiální webové prezentaci společnosti. Zde se také dozvíte vše potřebné v sekci často kladených dotazů.


Sdílejte článek:  

Témata článku:


Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.