finance s rozumem

Využijte promo akce na první půjčky zdarma

První půjčka zdarma je velkým lákadlem. Pojďme se podívat jak to s ní je doopravdy.

Když se řekne první půjčka zdarma, rozhodně to není žádný planý žertík. Pokud všechny závazky vyrovnáte do předem dohodnutého data, tak vlastně nezaplatíte na úrocích ani korunu navíc. Krátkodobé úvěry tak prostě fungují, splaťte peníze nazpět do měsíce a máte půjčku úplně zadarmo. Podobnou nabídku má dnes v programu stále více nebankovních společností poskytujících půjčky, trh je prostě krutý, a pokud zaváháte – nemáte nejmenší šanci.

Za posledních pár let výrazně zlepšily podmínky ve prospěch těch, kteří si chtějí sjednat nějakou tu menší půjčku.

Alternativ je poměrně hodně

Vyberte si, co hrdlo ráčí. Bez ručitele, bez kontroly registrů dlužníků nebo dokládání příjmů –mikropůjčky se bez těchto záležitostí prostě obejdou. A rozhodně nebudete vyplňovat stohy formulářů nebo dávat k dobru hory dokladů a potvrzení. Vůbec nic takového, postačí jen základní identifikační údaje (podobně jako na poštovní zásilce) a číslo občanského průkazu. Toť v podstatě vše, tedy za předpokladu, že máte svůj vlastní bankovní účet!

pujcka do vyplaty

Co třeba Zaplo půjčka? Díky ní si můžete přijít až na osm tisíc korun, stačí vše jen v pořádku splatit a na úrocích nebudete dlužni ani jedinou korunu! Společnost Zaplo patří mezi prověřené poskytovatele na tuzemském trhu a rozhodně se jí proto nemusíte obávat. Výplata peněz je velmi rychlá, zákaznický servis pracuje opravdu na jedničku. Kompletní vyřízení online je prostě sázka na jistotu, předčasné splacení bez jakýchkoliv sankcí jistě také potěší. Prostě se není čeho obávat.

CreditAir půjčka nabízí podobně skvělé podmínky, jaké že to jsou? Získejte až deset tisíc korun, a to zcela bez poplatku za zprostředkování nebo vedení úvěrového účtu. Doba splatnosti až pětačtyřicet kalendářních dnů, žádné úroky. A minimum pro sjednání půjčky? Rovná pětistovka, tak si nechte chutnat!


Sdílejte článek:  

Témata článku:


Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.