finance s rozumem

Zaplo půjčka

Jedním z mnoha poskytovatelů krátkodobých nebankovních úvěrů v tuzemsku je například společnost Zaplo Finance, s.r.o., se sídlem na Praze 7 – Jankovcova 1037/49. Ta má za sebou jednu z nejstabilnějších mezinárodních společností, které poskytují krátkodobé půjčky hned v několika světových zemích – 4finance Group.

Jaké jsou konkrétní parametry Zaplo půjčky? Jako nový zákazník si můžete půjčit sumu v rozmezí 500 a 5000 korun, další půjčky můžete čerpat až do výše dvanácti a půl tisíce korun. Převod peněz probíhá v tomto případě zásadně bankovním převodem (tj. bezhotovostně), splatnost půjčky je nastavena dle konkrétní dohody mezi sedmitřiceti kalendářními dny. Aktuálně je navíc první půjčka zdarma – to znamená, že zcela bez poplatků a úroků. Prostě zaplatíte přesně tolik, kolik jste si původně vypůjčili (v rozmezí 500 – 5000 korun).

Podmínek je minimum, dosáhne na ně proto každý žadatel. Stačí plnoletost, občanství ČR a vlastní účet v některé tuzemské bance. Žádost o půjčku je snadná, spočívá vlastně jen v několika kliknutích myši a pár úderech do kláves. To je ale u nebankovních půjček dnes zcela samozřejmostí, prostě nic výjimečného a neotřelého, něco podobného by se dalo říct snad před pár lety.

Je nutné prokázat se občanským průkazem (ideálně poslat jej oskenovaný, někdy je vyžadován i druhý doklad totožnosti, což ale není platným pravidlem), poslat kontrolní poplatek ve výši symbolické koruny pro ověření platnosti Vašeho bankovního účtu a pak už samozřejmě vyplacení příslušné půjčky vůbec nic nebrání. O půjčku můžete požádat kdykoliv se Vám zachce, a to včetně víkendů nebo svátků.

U zaplo půjčky není věkové ani příjmové omezení nebo cokoliv podobného.

Nevýhody? Patrně jen vysoké poplatky za prodloužení lhůty splatnosti, proto si dobře rozmyslete, zda je stoprocentně reálné, že peníze vrátíte skutečně zavčasu. Další nevýhodou je relativně vysoké RPSN. Pokud si totiž půjčíte třeba pět tisíc korun na dobu třiceti dnů, zaplatíte navíc celých 950 korun. Je to nicméně daň za rychlé jednání.

0

Sdílejte článek:  

Témata článku:


Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.